Nutz kasiino boonused

Nutz kasiinos saavad uued mängijad nautida vingeid boonuseid kuni 200% kuni €100 suuruse esimese sissemakse boonuse näol.

Boonuse saamiseks tuleb avada Nutz kasiino konto, registreerida end kiiresti ja teha vähemalt €10 sissemakse.

Kui teed näiteks €10 sissemakse, siis laekub sinu kontole kokku €30 boonusraha. Kui teed €50 sissemakse, siis laekub sinu kontole €150 boonusraha. Igasuguse esimese sissemakse suuruse korral saad samuti 50 WinSpinni ehk riskivaba keerutust, mis lisatakse sinu kontole järgmisel päeval pärast sissemakse tegemist.

WinSpinne saab kasutada slotimängudes Nitropolis, Chaos Crew, San Quentin, East Coast vs West Coast ja Money Train 2.

Kui avad ükskõik millise eelpool nimetatud mängu, siis esimesed 50 keerutust €0.20 panusega on riskivabad. See tähendab, et kuigi panustad oma raha, saad kaotava keerutuse korral oma panuse summa koheselt tagasi oma kontole.

Nutz.ee kasiino boonusele (sissemakse + boonus) kehtib 25x läbimängimise nõue, mida saab täita ainult slotimängudes. Kui soovid, saad boonuse oma kontolt igal ajal tühistada.

Lisaks uue mängija kasiinoboonusele toimuvad Nutz kasiinos pidevalt erinevad kampaaniad, kus on võimalik saada näiteks tasuta spinne ja WinSpinne. Samuti toimuvad erinevad live kasiino kampaaniad ja eripakkumised, kasiinoturniirid, loosimised jm.

Iga mängija teenib kõigis Nutz kasiino mängudes tehtud panuste pealt lojaalsusprogrammi punkte, mille eest saab iga esmaspäev pärisraha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© Copyright 2023 Kasiinoveeb.ee - All rights reserved