Kasiinoveeb logo
Viimati uuendatud 5 jaan. 2024
Unibet

Unibet ülevaade ja boonused

(8.75/10)

Kasutajasõbralik disain

(9/10)

Mängud ja tarkvara

(9/10)

Boonused ja kampaaniad

(8/10)

Klienditugi

(9/10)

Plussid

Miinused

Kui otsite põhjalikku ülevaadet ja ausat arvustust Unibet kasiino kohta, siis olete õiges kohas. 1997. aastal loodud Unibet on kindlustanud oma koha mängijate südames, olles tänaseks üks juhtivamaid online kasiino Unibet platvorme maailmas. Selle maineka kasiino köidavad omadused ulatuvad laitmatust turvalisusest kuni ahvatlevate boonusteni, muutes selle ideaalseks valikuks nii algajatele kui ka kogenud mänguritele.

Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt litsentseeritud ja reguleeritud Unibet kasiino tagab, et teie mängukogemus on alati seaduslik ja turvaline. Unibet kasiino ülevaade toob teieni kõik, mida peate teadma enne mängima asumist, alates mänguvalikust ja boonustest kuni klienditoeni. Lisaks vaatame lähemalt, miks Unibet kasiino arvustus võiks olla huvipakkuv just teile. Jätkake lugemist, et saada rohkem teavet selle tipp-tasemel mänguplatvormi kohta.

Mis on Unibet kasiino?

Unibet kasiino peegeldab suurepäraselt seda, mida otsib kaasaegne hasartmängude sõber. See pole lihtsalt mängukoht, vaid platvorm, kus kogemused ja innovatsioon kohtuvad, luues keskkonna, mis rahuldab nii uute kui ka kogenud mängijate vajadusi. Unibet kasiino mängud varieeruvad klassikalistest slotimängudest kuni live-diileriga lauamängudeni, pakkudes elamust, mis on mõnevõrra sarnane päris kasiinos viibimisega, ent siiski kodu mugavusest.

Üle 11 miljoni mängija maailmas

Unibet on edukalt võitnud mängijate usalduse mitte ainult Eestis, vaid üle kogu maailma. Võib julgelt öelda, et Unibet kasiino Eesti edukas kohalolek on vaid üks järjekordne peatükk ettevõtte globaalses loost, mis koondab kokku üle 11 miljoni rahuloleva kliendi. See arvukas mängijaskond kinnitab Unibeti pühendumust pidevale arengule ja personaalsele lähenemisele.

Rahvusvahelised kogemused ja usaldusväärsus

Unibet’i laitmatu maine põhineb rahvusvahelisel kogemusel ja usaldusväärsusel. Hasartmänguportaal tegutseb mitmes riigis, järgides kõrgeid turvalisuse standardeid, ning Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud litsentsid kinnitavad platvormi legitiimsust ja läbipaistvust. Kasutajate õiguste ja huvide kaitsmise esiplaanile seadmine on Unibet kasiino võtmetegurid, mis eristavad seda teistest rahvusvahelistest mänguportaalidest.

Boonused ja Promotsioonid Unibet kasiinos

Unibet kasiino mõistab, et atraktiivsed boonused ja promotsioonid on hasartmänguelamuse lahutamatu osa. Just seetõttu on välja töötatud rikkalik boonuste süsteem, mis on loodud erinevat tüüpi mängijate rõõmustamiseks ja soosimiseks.

Erinevad tervitusboonused mängijatele

Unibet kasiino boonused algavad helde tervitusboonusega. Uutele liitujatele on ette nähtud 100% sissemakseboonus kuni 200 euro ulatuses ning lisaks 20 tasuta keerutust ülipopulaarses NetEnt’i slotimängus Starburst. Peale kasiinomängijate on eripakkumised tehtud ka spordiennustuse ja pokkeri armastajatele, tõestades, et iga mängija on Unibet kasiinos oodatud ja hinnatud.

Lojaalsusprogrammi puudumine

Kuigi Unibet kasiino hetkel ei paku traditsioonilist lojaalsusprogrammi, siis kindlasti ei tule nende lojaalsetel mängijatel rõõmust puudu tänu jooksvatele kasiinoturniiridele ja põnevatele promotsioonidele. Need atraktiivsed kampaaniad on mõeldud selleks, et pakkuda pidevat väärtust ja lisapõnevust olemasolevatele mängijatele.

Unibeti ainulaadsed kampaaniad ja turniirid

Kasiinoturniirid ja regulaarsed promotsioonid on Unibet kasiinos suurepärased viisid, kuidas mängijad saavad proovile panna oma oskused ja õnne. Peale rahaliste auhindade võivad mängijad võita ka eksklusiivseid reise ja elamusi, mis teeb Unibeti kasiino pakkumised eriti köitvaks.

Siin on ülevaade Unibeti kasiino mõnedest põnevimatest pakkumistest:

 • Spordiennustuse riskivabad panused
 • Pokkeriturniiride tasuta piletid
 • Vaba keerutuste päevad mänguautomaatides

Lisaks võimaldab kutsesõprade programm teenida boonust iga kutse aktsepteerinud sõbra eest, maksimeerides nii mängurõõmu kui ka potentsiaalseid võite.

Unibet kasiino mängud ja tarkvara pakkujad

Unibet kasiino võlub mängijaid oma suurepärase mängude valikuga, mis rikastavad iga mängukogemust. Mängude seas leiate tuntud slotimängud, põnevust pakkuvad live kasiino lauad ja mitmekesised spordiennustus võimalused. Lisaks leiate Unibetist eraldiseisva pokkerituba, mis täiendab juba niigi rikkalikku mängude valikut.

Mitmete tunnustatud tarkvara arendajate, sealhulgas EvolutionNetEnt ja Microgaming, koostöös loodud mängud tagavad, et iga külastus Unibet kasiinosse on meeldejääv. Need pakuvad mängijatele mitte ainult kvaliteetset graafikat ja heli, vaid ka usaldusväärset ja sujuvat mängukogemust. Erinevad tarkvarad toovad lauale igaüks oma unikaalsed omadused ja eripärad, muutes mängud huvitavamaks ja köitvamaks.

Unibet pidevalt uuendab oma mängude valikut, et pakkuda midagi uut ja huvitavat igale mängijale. Alates klassikalistest slotimängudest kuni innovaatiliste live-kasiino mängudeni – igale maitsele leidub midagi. Alljärgnevas tabelis on välja toodud mõned populaarsed mängud ja nende tarkvara pakkujad, andes ülevaate Unibeti mitmekülgsusest.

Mängu Tüüp Populaarsed Mängud Tarkvara Pakkuja
Slotimängud Gonzo’s Quest, Book of Dead NetEnt, Play’n GO
Live Kasiino Lightning Roulette, Blackjack Party Evolution
Jackpot Mängud Mega Moolah, Mega Fortune Microgaming, NetEnt
Pokker Texas Hold’em, Omaha Unibeti enda platvorm
Spordiennustus Jalgpall, Tennis, Korvpall Unibeti spordiennustus

Järjepidev uuenduste lisamine mängude portfelli tagab, et Unibeti kasiino mängude valikus on alati midagi uut avastada. Kas soovite sukelduda mütoloogiliste tegelaste maailma või proovida oma õnne spordiennustuses, Unibet pakub mängurõõmu igal sammul.

Unibet kasiino plussid ja miinused

Unibet kasiino pakub kasutajatele terviklikku mängukogemust, mis on täis nii eeliseid kui ka mõningaid puudujääke. Selleks, et mängijad saaksid teha informeeritud valiku, on siin välja toodud olulisimad aspektid, mis Unibet kasiino puhul silma paistavad.

Eelised Puudused
Kvaliteetne turvalisus ja mängijate andmete kaitse Klienditeeninduse helistamisvõimaluse puudumine
Lai mänguvalik, sealhulgas slotid ja live kasiino lauad Keskmised lahendusajad mõningatele päringutele
Atraktiivsed tervitusboonused ja pidevad promotsioonid Ei paku lojaalsusprogrammi!
Puhas ja kasutajasõbralik veebileht  
Eesti litsents, mis tagab legitiimsuse ja seaduspärasuse  
Sõbralik ja professionaalne klienditugi  

Vaatamata mõnele väljakutsele on Unibet kasiino eelised märkimisväärsed, etendades suurt rolli üldise mängukogemuse kujundamisel. Kui kaalul on turvalisus, mitmekesiste mängude valik ja kasutajakogemus, siis Unibet kasiino on kindel valik paljudele Eesti mängijatele.

Unibet kasiino sisse- ja väljamaksed

Unibet kasiino teeb raha liigutamise lihtsaks, pakkudes mitmeid maksevõimalusi nii sissemaksete kui väljamaksete jaoks. Enimkasutatavad meetodid hõlmavad e-rahakotte ja koheseid pangaülekandeid, mille hulka kuuluvad TrustlySkrill ja Neteller.

Maksete tegemisel on oluline teada, et minimaalsed summad algavad kasutajatele sobivas vahemikus 10-15 eurot, tagades kättesaadavuse kõigile mängijatele. Alljärgnev tabel annab ülevaate populaarseimate makseviiside olulistest tingimustest.

Makseviis Minimaalne sissemakse Minimaalne väljamakse Väljamakse töötlemise aeg
Trustly 15€ 10€ 24h kuni 3 tööpäeva
Skrill 15€ 15€ Mõne tunni jooksul
Neteller 15€ 15€ Mõne tunni jooksul
Visa/Mastercard 10€ 15€ 1 kuni 5 tööpäeva

Olles valinud sobivaima sisse- ja väljamakse meetodi, saab mängija nautida Unibet kasiino pakutavaid mänge ja võimalusi ilma suuremate viivitusteta. Eriti kiired on väljamaksed e-rahakottide puhul, nagu Skrill ja Neteller, mis tähendab, et võidud jõuavad mängijani imetlusväärselt kiirelt.

Unibet kasiino klienditugi

Kasutajate kogemus Unibet kasiinos on toetatud professionaalse ja sõbraliku klienditeenindusega. Iga küsimus või mure leidub efektiivne lahendus kasutades mitmeid suhtlusviise, nagu e-posti või vestlusakna, mis on kujunenud mängijate seas väga populaarseks. Eriti hinnatud on võimalus suhelda eesti keelne klienditugi-ga, mis tagab personaalsema ja sujuvama kliendikogemuse.

Klienditoe Suhtluskanal Kättesaadavus Vastamise aeg
E-post 24/7 Kuni 8 tundi
Vestlusaken Tööpäevadel Mõni minut

Vestlusakna kasutamine on lihtne: vajuta nupule “Klienditugi” ja alusta vestlust. Selline otseühendus pakub kiiret poolehoidu, olgu selleks siis mängureeglid, sissemakse küsimused või konto seadistamine. Samuti on e-kirja teel edastatud päringutele garantii, et mängija mure saab lahendatud pädevate Unibet kasiino klienditugi spetsialistide poolt.

 • Mängija abi saamise protsess on lihtne ja intuitiivne.
 • Mängijatele on tagatud professionaalne ja kiire klienditeenindus.
 • Kommunikatsioonimeetodid nagu e-post ja reaalajas vestlus on loodud mugavust ja efektiivsust silmas pidades.

Unibet kasiino mõistab klientide aja väärtust ja on seega loonud klienditoe süsteemi, mis väärib mängijate usaldust ja kiitust.

Unibet kasiino turvalisus ja litsentsid

Unibet on tuntud kui üks turvalisemaid online kasiinosid, tänu pidevale pühendumusele turvalisuse ja vastutustundliku mängimise propageerimisele. Ettevõtte tegevus on litsentseeritud Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt, mis tähendab, et kõik nende hasartmänguteenused vastavad Eesti seadusandlusele ja reguleerimisele. Kasiino turvalisus on tagatud mitmekihiliste turvasüsteemide ja regulaarsete uuendustega, mis kaitsevad mängijate isikuandmeid ja rahalisi tehinguid.

Vastutustundlik mängimine on Unibeti põhiväärtusteks ning selleks pakutakse mängijatele mitmesuguseid tööriistu ja tugiteenuseid. Nende hulka kuuluvad isiklikud mängupiirangud, ajutine ja alaline enesevälistus ning juurdepääs professionaalsele nõustamisele. Alljärgnevalt on välja toodud Unibeti poolt pakutavad peamised turvalisuse- ja vastutustundliku mängimise alased meetmed:

 • Tipptasemel andmekaitse: Kaasaegsed krüpteerimistehnoloogiad.
 • Riiklike regulatsioonide järgimine: Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud litsentsid tagavad tegevuse seaduslikkuse ja aususe.
 • Mängijate identiteedi kinnitamine: Tugev autentimisprotsess välistab alaealiste mängimise ja pettuste ohu.
 • Vastutustundliku mängimise programm: Juurdepääs abivahenditele, nagu enesehindamise testid ja piirangute seadistamine.
 • Koolitatud klienditugi: Professionaalne meeskond pakub abi ja teavet vastutustundliku mängimise kohta.

Sealjuures rõhutatakse Unibet’i kohustust mitte ainult pakkuda meelelahutust, vaid ka tagada mängijate heaolu ja mängukeskkonna ausus. Unibet’i turvalisuse ja vastutustundliku mängimise standardid on loodud mõeldes mängija parimatele huvidele ning püsivale pühendumusele tagada positiivne ja turvaline mängukogemus.

Järeldus

Unibet kasiino kokkuvõtteks võib öelda, et tegemist on kõrgelt hinnatud mänguplatvormiga mitte ainult Eestis, vaid ka rahvusvahelisel areenil. Tõhusate ja nüüdisaegsete turvameetmetega, mida toetab Eesti seadusandlus, on mängijatele pakutav kogemus nii turvaline kui ka meelelahutuslik. Lai valikuküllus mängude ja spordiennustuste vallas, aga ka ahvatlevad boonused ja regulaarsed promotsioonid on olulised aspektid, mis aitavad kaasa Unibeti kasiino maine kasvule ja mängijaskonna laiendamisele.

Ükski platvorm pole puudusteta, ja nagu mainitud, on teatavad kohad, kus Unibet võiks veelgi tugevamaks muutuda — sh teeninduse kiiruse paranemine ja programm, mis premeerib lojaalseid mängijaid. Sellegipoolest, kui vaadata suurt pilti, pole need küsimused piisavalt kaalukad, et vähendada mängija kogemust, mida Unibet pakub.

Kokkuvõttes on Unibet kasiino usaldusväärne, klientide vajadusi arvestav ja enesetäiendamisele orienteeritud platvorm. Eesti mängijad ja ka teiste riikide kasutajad leiavad Unibetis rikkalikud ja kvaliteetsed mänguvõimalused, mis rahuldavad igat tüüpi mängurite soove. Olgu tegemist spordipanustamise, slotikate, lauamängude või elava diileriga mängudega — Unibet on valmis pakkuma parimat.

Korduma Kippuvad Küsimused

Millal Unibet kasiino asutati?

Unibet kasiino sai alguse 1997. aastal Anders Strömi poolt.

Kui palju mängijaid on Unibet kasiinol?

Unibet kasiino ühendab endas üle 11 miljoni mängija üle kogu maailma.

Mis litsentsid on Unibet kasiinol?

Unibet kasiino tegevust reguleerivad Eesti Maksu- ja Tolliameti väljastatud litsentsid HKL000274 ja HKL000273.

Milliseid boonuseid pakub Unibet kasiino?

Unibet kasiino pakub mitmeid boonuseid, sealhulgas tervitusboonust uutele mängijatele, mis hõlmab 100% sissemakseboonust kuni €200 ja 20 tasuta keerutust slotimängus Starburst.

Kas Unibet kasiinos on lojaalsusprogrammi?

Ei, praegu Unibet kasiino lojaalsusprogrammi ei paku, kuid kompenseerivad seda põnevate kampaaniate ja turniiridega.

Millised mängud on saadaval Unibet kasiinos?

Unibet kasiinos on üle 800 erineva mänguautomaadi, samuti live kasiino lauad ja spordiennustuste võimalused. Lisaks leidub erinevaid pokkerituba mänge ja muid kasiinomänge.

Millised on Unibet kasiino tugevused ja nõrkused?

Unibet kasiino tugevus peitub selle usaldusväärsuses, turvalisuses ja mitmekülgses mänguvalikus. Nõrkusteks võib lugeda klienditeeninduse piiratud kättesaadavust ning lojaalsusprogrammi puudumist.

Millised makseviisid on Unibet kasiinos saadaval?

Unibet kasiino pakkumiste hulka kuuluvad makseviisid nagu Trustly, Visa, Mastercard ning e-rahakotid Skrill ja Neteller.

Kuidas saab Unibet kasiinos klienditoega ühendust?

Unibet kasiino klienditugi on kättesaadav e-posti ning reaalajas vestlusakna kaudu nii eesti kui ka inglise keeles.

Milliseid samme astub Unibet turvalisuse ja vastutustundliku mängimise tagamiseks?

Unibet kasiino on pühendunud mängijate turvalisuse tagamisele, omades kehtivaid litsentse ning pakkudes vastutustundliku mängimise vahendeid.

Veel kasiinosid

© 2024 Kasiinoveeb - All rights reserved