Kasiinoveeb logo
Viimati uuendatud 2 jaan. 2024
Kiirkasiino

Kiirkasiino ülevaade ja boonused

(6.25/10)

Kasutajasõbralik disain

(8/10)

Mängud ja tarkvara

(8/10)

Boonused ja kampaaniad

(2/10)

Klienditugi

(7/10)

Plussid

Miinused

Kiirkasiino on Eesti eksamineerijate poolt akrediteeritud online-kasiino. See kasiino loodi 2020. Hetkel ei ole Kiirkasiino boonuseid kättesaadavaks tehtud. See võib hiljem muutuda, tule hiljem tagasi.

Selles konkreetses kasiinos on 12 mängupakkujat, mis hõlmavad selliseid mänguliike nagu Blackjack, rulett ja videopokkeri. Pakutavad keele-eelistused sisaldavad inglise, eesti ja vene keelt.

Kiirkasiino boonused

Kui sa veedad oma aega Kiirkasiinos, siis praegu ei saa sa neilt ühtegi kasiinoboonust. Mitmed online kasiino mängijad ei pinguta selle lisapanuse saamise pärast. Meie ülevaateartiklis räägime ka mängude ja maksete rivistamisest mängukassas internetis. Kui teie eesmärk on teada rohkem, kui turvaline on online mängude locale tegelikult on, jätkake lugemist.

Pane tähele, et online kasiino ruum võib väga hästi paljastada boonus promod alljärgnevalt. Sellepärast ei ole kohutav mõte regulaarselt kontrollida asja aeg-ajalt. Kui kasiino pakkumised on teie jaoks olulised, vaadake teisi online kasiino brändi läbivaatamise artikleid meie saidil.

Kiirkasiino pangandus

Kiirkasiino pakutavad makseteenused on turvalised. Kui online-kasiino on litsentseeritud, tunnustab see ainult pangavõimalusi, mis vastavad tippkrüpteerimisnõuetele. Usaldusväärselt on pakutavate pangateenuste hulgas esindatud.

Hoiused

Turvalisi sissemakseid saab teha Kiirkasiino. Avage maksete lehekülg online-mängude asukohas ja jätkake parima maksekanali valimisega. Kiirkasiino minimaalne sissemakse on täpselt 10€. Sinu sissemakse peab olema võrdne või suurem kui see summa.

Usaldusväärselt, kui näiteks, on kõik võetud selles kasiino online. Selles ülevaatuse osas leiad tabeli, kus on täielik nimekiri deposiitmeetoditest. ⚠️ Tähelepanu! Võimalikud ülekandelahendused sõltuvad teie piirkonnast.

Sinu valitud sissemakse kanal ei pruugi olla väljamaksmiseks kättesaadav, seega pea seda osa meeles. See annab märku, et pead kasutama alternatiivset makseviisi, mida kasiino aktsepteerib.

Kiirkasiino väljamaksete aeg (kinnitatud ja testitud)

⏰ Kiirkasiino väljamakse aeg on maksimaalselt 0-1 tundi. Üldiselt võid oodata praktiliselt koheseid väljamakseid.

⏰ See on tingitud sellest, et tänapäeva internetipangandussüsteemid suudavad rahaülekandeid teha sekundi murdosa jooksul. Kõik täiendavad viivitused võivad olla tingitud teie online-kasiino operaatorist, pangast või kellestki vahepealsest isikust.

Kiirkasiino turvalisus ja ohutus

Sellel internetikasiino saidil ei ole turvalisus probleemiks. Andmete konfidentsiaalsus, kontrollitud mängud ja seaduslikud hoiused ja väljamaksed on kõik lahutamatu osa Eesti litsentsi heakskiitmisest. Mängimine selgesõnaliselt lubatud interneti hasartmänguruumides kaitseb teid litsentseerimata mängude ohtude eest.

Identiteedivargused, pettuse teel tehtud maksed ja eraldamata mängijate raha ei ole korralikult autoriseeritud online-kasiinoruumides probleemiks. Riiklikud akrediteerijad hoiavad kõiki hasartmängufirmasid väga rangete normide järgi.

Kokku seitse tegurit moodustavad meie turvalise ja vastutustundliku hasartmängu pingerea valemi. Online-kasiino saidid saavad tervelt viis tärni, kui nad järgivad kõiki seitset meedet. Meie automatiseeritud hindamissüsteem andis Kiirkasiinole hinnangu 5 punkti 5-st.

Veel kasiinosid

© 2024 Kasiinoveeb - All rights reserved