Coolbet kasiino boonused

Coolbet Casino pakub mitmeid boonuseid ja kampaaniaid uutele ja olemasolevatele mängijatele. Tervitusboonus on saadaval uutele mängijatele registreerimisel ja see sisaldab tavaliselt sobitusboonust mängija esimesel deposiidil, samuti tasuta keerutusi valitud slotimängudel.

Coolbet kasiinol on ka lojaalsusprogramm nimega “Coolbet Club”, mis premeerib mängijaid nende lojaalsuse eest. Mängijad saavad teenida lojaalsuspunkte mängides ja panuseid tehes ning neid punkte saab vahetada sularaha või muude preemiate vastu. Kasiino pakub ka regulaarseid kampaaniaid, sealhulgas reload-boonuseid ja cashback-boonuseid, mis on saadaval olemasolevatele mängijatele.

Oluline on märkida, et Coolbet kasiinol on boonuste ja kampaaniate tingimused, mida tuleks enne boonuste taotlemist või kampaaniates osalemist hoolikalt lugeda. Samuti on kasiinol oma boonuste puhul panustamisnõue, mis tähendab, et mängijad peavad enne võidu väljavõtmist panustama teatud summa.

Coolbet kasiino tervitusboonus

Coolbeti kasiino pakub uutele mängijatele mitmeid tervitusboonuseid. Esimese sissemakse tegemata saab koheselt 25 tasuta spinni mängus Starburst ning nende võitudele ei ole seatud läbimängimise nõuet.

Boonuseid valides on võimalik valida kahe erineva tervituspakkumise vahel. Esimesel võimalusel tuleb teha 10-eurone sissemakse ja kasutada boonuskoodi CME2, et saada 50 eurot lisaraha ning mängida 60 euro eest. Selle boonuse puhul on läbimängimise nõue 45x.

Teisel võimalusel saab 100% sissemakse boonust kuni 150 eurot ning lisaks 50 tasuta spinni mängus Super Flip. Selle boonuse läbimängimise nõue on 35x, kuid tasuta spinnide võitudele nõuet ei ole.

Coolbet kasiino kampaaniad

Lisaks tervitusboonustele pakub Coolbet oma mängijatele mitmeid muid kampaaniaid, kus on võimalik teenida tasuta spinne ja võita erinevaid auhindu. Tihti on võimalik saada tasuta spinne tingimuste täitmisel ning nende võitudele ei ole seatud läbimängimise nõuet.

Lisaks tasuta spinnidele võib leida ka erinevaid turniire ja võistlusi, kus saab võita suuri auhindu. Näiteks võib mängida NetEnti mänge ja võita osa 50 000-eurosest auhinnafondist või võita iga päev 500-euroseid rahalisi auhindu Pragmatic Play slotimängudes.

Coolbet pakub ka erinevaid VIP-tasemeid, mille saavutamisel saab nautida veelgi suuremaid boonuseid ja paremaid kogemusi. Kõik need võimalused muudavad Coolbeti üheks parimaks online-kasiinoks, kus mängida.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© Copyright 2023 Kasiinoveeb.ee - All rights reserved